Wrocław, Krakowska 36-38
Pon – Pt. 9:00 - 15:30
Zapytaj o ofertę

Domy Scandi

Inwestycja Domy Scandi zlokalizowana jest w podwrocławskim Smolcu – uroczej miejscowości, której historia sięga pierwszej połowy XIV wieku. Bardzo dobre położenie 44 domów gwarantuje płynny dojazd do stolicy Dolnego Śląska w niecałe 20 minut, jeszcze bliżej jest oczywiście do wrocławskiego Portu Lotniczego. Smolec posiada także własną stację PKP, skąd do dworca centralnego we Wrocławiu dostaniemy się w niecałe 15 minut.

Domy ScandiKomfort i nowoczesność

Domy ScandiNowoczesne domy szeregówki pod Wrocławiem

SmolecSpokojna i zielona okolica

Nowe Domy w Smolcu

Inwestycja Domy Scandi zlokalizowana jest w podwrocławskim Smolcu - uroczej miejscowości, której historia sięga pierwszej połowy XIV wieku. Bardzo dobre położenie 44 domów gwarantuje płynny dojazd do stolicy Dolnego Śląska w niecałe 20 minut, jeszcze bliżej jest oczywiście do wrocławskiego Portu Lotniczego. Smolec posiada także własną stację PKP, skąd do dworca centralnego we Wrocławiu dostaniemy się w niecałe 15 minut.

Domy Scandi w Smolcu

Ogród z tarasem w każdym domu

Inwestycja Domy Scandi to 44 nowoczesne domy w szeregowej zabudowie pod Wrocławiem. Wśród wielu atutów każdego z nich wyróżniającą się cechą jest przede wszystkim doskonale zagospodarowana przestrzeń, bardzo duże i przestronne ogrody. Uroku wszystkim segmentom dodaje z pewnością skandynawski design. Każdy z 44 domów cechuje się prostą i nowoczesną formą oraz najwyższym poziomem wykonania wszystkim elementów.

Domy Scandi w Smolcu

Cicha i spokojna okolica

Dodatkowym atutem samej miejscowości jest niska zabudowa i gęsto sadzona zieleń. W bliskiej odległości od Smolca i samej inwestycji Domy Scandi znajduje się też Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy będący pięknym miejscem spacerowym. Niewielka odległość od granicy Wrocławia stwarza doskonałe warunki do korzystania ze wszystkich dóbr jakie oferuje miasto. Lokalizacja osiedla domów szeregowych w Smolcu gwarantuje bezproblemowy dostęp do wszystkich wydarzeń sportowych i kulturalnych, które oferuje sam Wrocław.