04-08-2021

Nowe etapy już niebawem w sprzedaży!

Piękna pogoda sprzyja wypoczynkowi, na który udała się również część zespołu Scandi Home. Nie znaczy to jednak, że nasze biuro zamknięte zostało na cztery spusty! Wręcz przeciwnie – pozostali cały czas pracują nad tym, aby niebawem wprowadzić do oferty kolejne domy. 

 

W ostanim czasie zakończyliśmy realizację kolejnego etapu naszej inwestycji we Wrocławiu. Efekty widoczne są gołym okiem – to, jak zmieniła się ulica Sygnałowa i cała okolica w ostatnim czasie, wciąż również na nas robi wrażenie. To nie tylko zasługa naszej inwestycji, ale też pięknego centrum bibliotecznego i żłobka oraz zmodernizowanej, a właściwie zrealizowanej od nowa wspólnie z miastem drogi. Warto dodać, że to jeszcze nie koniec – wciąż jest tam jeszcze wiele do zrobienia i zbudowania!

 

Jednak krajobraz dynamicznie zmienia się również w Siechnicach, gdzie powstaje druga nasza inwestycja – osiedle Scandi City. Warto wybrać się w tę okolicę szczególnie teraz, w samym środku lata. Okoliczne tereny spacerowe, aż po wieżę widokową w Kotowicach, to bardzo dobra koncepcja na popołudniową aktywność.

 

Ponieważ trafia do nas wiele zapytań dotyczących terminu wprowadzenia do oferty nowych domów, informujemy, że nastąpi do jeszcze w sierpniu (tego roku rzecz jasna). Będą to kolejne lokale zarówno we Wrocławiu, jak i oczywiście w Siechnicach.

 

Szczegóły podamy niebawem na stronach naszych inwestycji oraz oczywiście na Facebooku.

 

Scandi Home