25-05-2020

Postęp prac na Osiedlu Scandi

Prace budowlane na Osiedlu Scandi idą pełną parą. Cała okolica na przestrzeni ostatnich miesięcy zmieniła się nie do poznania – oprócz kolejnych domów Osiedla gotowa jest nowa droga, zaraz ukończony zostanie żłobek oraz centrum biblioteczne. W ostatnim czasie pięknie wszystko się również zazielenia, w szczególności znajdujący się tuż obok Park Brochowski. 

 

Osiedle, którego budowa rozpoczęła się w maju 2019 roku, podzielone zostało na kilka etapów, i złożą się na nie w sumie 124 domy w bliźniaczej zabudowie. Każdy dom położony będzie na rozległej działce i posiadać będzie rzecz absolutnie w dzisiejszych czasach kluczową – duży, zielony i przestronny ogród. Warto dodać, że przy niektórych domach jego powierzchnia przekraczać będzie nawet 300 m2.  

 

Same domy to trzy kondygnacje, których zagospodarowanie będzie możliwe na różne sposoby i przy wykorzystaniu różnych pakietów. Jeden z nich przewiduje zainstalowanie inteligentnych rozwiązań znacząco ograniczających zużycie mediów. 

 

Na trzech kondygnacjach dostępnych będzie w sumie sześć pokoi, dwie łazienki oraz dodatkowa toaleta na parterze. Każdy dom posiadać będzie oczywiście niezależny garaż (z osobnym wejściem do przedpokoju), możliwe będzie także wygospodarowanie dodatkowego miejsca postojowego na podjeździe. 

 

Duży, własny dom z ogrodem oprócz komfortu dla całej rodziny oznacza przede wszystkim bezpieczeństwo, czyli funkcję, która szczególnie na przestrzeni ostatnich tygodni nabrała dodatkowego i niezwykle istotnego dla nas wszystkich znaczenia.

 

Zapraszamy Państwa do krótkiej wizyty online na Osiedlu – najnowsze zdjęcia z dziennika budowy dostępne są pod tym linkiem.