23-07-2021

Przedterminowe pozwolenie na użytkowanie oraz przekazania mieszkań w etapie 1D

Realizacja rozpoczętego w 2019 roku flagowego projektu Scandi Home – Osiedla Scandi – od samego początku przebiega bardzo sprawnie, dzięki czemu do nowych domów mogą wprowadzać się kolejni mieszkańcy. Właśnie zakończyliśmy realizację kolejnej fazy osiedla – tym razem etapu 1D.

 

Najważniejszą z punktu widzenia klientów informacją jest fakt, że udało nam się uzyskać pozwolenie na użytkowanie miesiąc przed planowanym pierwotnie terminem. Wstępny plan zakładał osiągnięcie tego kamienia milowego 31 lipca, natomiast faktycznie miało to miejsce już 30 czerwca. Dzięki temu pierwsze lokale moglibyśmy przekazać klientom już w pierwszej połowie lipca, a nie dopiero we wrześniu.

 

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tempa, w jakim powstaje Osiedle Scandi. Jednak jeszcze bardziej z popularności naszego projektu wśród osób szukających we Wrocławiu nowej nieruchomości” – mówi Paweł Botor, kierownik zlokalizowanego przy Parku Brochowskim projektu. 

 

„Widać, jak bardzo zmieniły się oczekiwania klientów w ostatnim czasie. Przestrzeń i przede wszystkim ogród są tym, czego klienci oczekują najbardziej i co w ich przypadku jest czynnikiem decydującym w procesie podejmowania decyzji o zakupie nieruchomości” – dodaje Paweł Botor. 

 

Budowa Osiedla Scandi przekroczyła półmetek. Obecnie w realizacji są domy drugiego etapu. Dodajmy, że wszystkie znalazły już swoich nabywców. W ciągu najbliższych dni do sprzedaży trafią pierwsze domy trzeciego etapu (48 domów), który będzie najbardziej zróżnicowaną, ale też największą częścią całego projektu. 

 

Zachęcamy Państwa do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na Facebooku, gdzie na bieżąco informować będziemy o uruchomieniu sprzedaży i wszystkich realizowanych przez nas działaniach zarówno we Wrocławiu, Siechnicach jak i kolejnych projektach.

 

Zapraszamy również serdecznie na stronę inwestycji: www.osiedle-scandi.pl.