09-06-2020

Rusza budowa osiedla Scandi City w Siechnicach

Wraz z początkiem czerwca rozpoczęliśmy budowę naszej kolejnej inwestycji. Tym razem jest to Scandi City – osiedle w podwrocławskich Siechnicach. Na nowy projekt złożą się docelowo 72 jednorodzinne, dwukondygnacyjne domy szeregowe.

 

Scandi City to nasza piąta inwestycja. W pierwszym etapie projektu, który budowany jest tuż przy zalewie Błękitna Laguna, powstanie 28 domów szeregowych w dwóch wersjach jeśli chodzi o dostępną powierzchnię: 84 i 112 m2. Jedną z najważniejszych zalet projektu będzie jego lokalizacja – mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych oraz niewielką odległość do punktów handlowo-usługowych czy komunikacji miejskiej. 

 

Od ścisłego centrum Wrocławia inwestycję dzielić będzie jedynie 12 kilometrów. W godzinach szczytu pokonanie takiego dystansu zajmuje około 35 minut. Warto jednak podkreślić, że w kontekście dojazdu do Wrocławiu doskonałą alternatywą dla samochodu będzie pociąg – kursy odbywają się kilkanaście razy w ciągu dnia, a czas przejazdu wynosi jedynie 11 minut. 

 

Harmonogram realizacji inwestycji zakłada oddanie do użytku pierwszych domów w III kwartale 2021 roku. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony inwestycji i poznania wszystkich szczegółów i atutów osiedla: www.scandi-city.pl