15-08-2021

Rusza sprzedaż nowych domów w Siechnicach

Z nieskrywaną przyjemnością informujemy, że 16 sierpnia wprowadziliśmy do oferty Scandi Home kolejne domy w Scandi City – naszej inwestycji w Siechnicach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami, które dostępne są na naszej stronie (www.scandi-city.pl) oraz oczywiście do kontaktu z naszym doradcą ds. sprzedaży. 

 

W ofercie znalazło się osiem kolejnych domów szeregowych, które otwierają III etap naszej inwestycji. Wszystkie lokale posiadać będą 111,47 m2 powierzchni. Na dwóch kondygnacjach istnieje możliwość zaaranżowania czterech lub pięciu pokoi. Na parterze znajduje się duży i przestronny salon z wyjściem na taras i do ogrodu, na piętrze znajdują się trzy lub cztery pokoje (w zależności od wybranej przez klienta opcji) oraz duża łazienka. Każdy dom uzupełniają dwa miejsca postojowe.

 

Ceny domów rozpoczynają się już od 549 000 zł, a ich końcowa cena zależy od numeru domu i wielkości działki, co przekłada się przede wszystkim na wielkość dostępnego ogrodu.

 

Na wszystkie pytania dotyczące samej inwestycji, jak i szczegółów oferty odpowie Państwu nasz niezastąpiony specjalista, Jarosław Najda:

 

+ 48 536 881 881
jaroslaw.najda@scandi-home.pl