23-11-2020

Ruszamy ze sprzedażą kolejnych etapów!

Początek tygodnia przynosi dobre wieści! Zarówno w naszej flagowej inwestycji – Osiedlu Scandi – jak i w naszym projekcie w Siechnicach wprowadziliśmy do sprzedaży kolejne domy w nowych etapach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i dokonywania rezerwacji. 

 

Znakomita pogoda sprzyja postępom na naszych budowach. Praca wre, efekty widać gołym okiem – zapraszamy w tym celu do odwiedzenia dzienników budów na stronach internetowych naszych inwestycji. Szybkiej realizacji projektów towarzyszy przede wszystkim dynamiczna sprzedaż i popularność naszych inwestycji, dlatego już dziś wprowadzamy do oferty kolejne etapy.

 

I tak Osiedle Scandi, powstające na granicy Brochowa i Jagodna, wzbogaciło się o 22 domy etapu 2a (o metrażach 149,61 m2). Oczywiście każdemu z nich towarzyszy ogród (o różnych wymiarach), dwa miejsca postojowe oraz garaż. Inwestycja jest w opinii klientów jednym z ciekawszych projektów w mieście oraz jednym z niewielu, na który w tak doskonałej lokalizacji składają się domy z tak dużymi ogrodami. Po więcej szczegółów zapraszamy Państwa na stronę internetową Osiedla: www.osiedle-scandi.pl.

 

Również do oferty naszej drugiej aktualnie powstającej inwestycji wprowadziliśmy kolejne domy. Jest to w sumie 8 jednostek etapów 1d i 1e. Przy czym w tym przypadku oferujemy dwa zróżnicowane metraże: mniejszy – 83,72 m2 oraz większy – 111,08 m2. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku Osiedla Scandi, również w Siechnicach każdemu domowi szeregowemu towarzyszy ogród oraz miejsca postojowe. Szczegóły dotyczące Scandi City w Siechnicach znajdą Państwo na stronie: www.scandi-city.pl

 

Mogą Państwo również kontaktować się bezpośrednio z naszym menedżerem sprzedaży:

 

Jarosław Najda

tel.: + 48 536 881 881
e-mail: jaroslaw.najda@scandi-home.pl