Wrocław, Podwale 83, lok 21 (III p.)
Pon – Pt. 9:00 - 17:00
Zapytaj o ofertę

Scandi Home w mediach

Mieszkanie czy dom w zabudowie? Przed takim dylematem stają wrocławianie

Rynek nieruchomości w stolicy Dolnego Śląska przechodzi najprawdopodobniej najlepszy okres w swej powojennej historii. Popyt godni podaż, podaż napędza popyt. Na każdym kroku powstają nowe inwestycje i to zarówno mieszkaniowe, jak i komercyjne. Jakie mieszkania cieszą się największą popularnością?

Nowe inwestycje we Wrocławiu. Czy czekają nas kolejne rekordy?

5 maja 2018

“Rynek nieruchomości we Wrocławiu znalazł się w bardzo interesującej sytuacji. Z jednej strony jest to wysoka skala popytu i radząca sobie z presją strona podażowa” – analizuje Michał Jedynak, członek zarządu wrocławskiego oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Grupy Deweloperskiej Scandi Home.

Rosnące ceny mieszkań to zjawisko, które ciężko będzie zatrzymać

5 kwietnia 2018

“Dostępność gruntów jest rzeczywiście dla wszystkich podmiotów funkcjonujących na rynku sporym wyzwaniem. Z drugiej strony wszystkim nam, deweloperom zależy na tym, aby ograniczać proces rozlewania się miast, który jest destrukcyjnym zjawiskiem przede wszystkim dla miejskiej tkanki” – mówi Michał Jedynak, członek zarządu wrocławskiego oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Grupy Deweloperskiej Scandi Home.