Wrocław, Podwale 83, lok 21 (III p.)
Pon – Pt. 9:00 - 17:00
Zapytaj o ofertę

Skandynawia

proste z natury

Jeden z piękniejszych regionów Europy, będący kwintesencją niezwykłej przyrody, spokoju i źródła inspiracji dla wielu obszarów otaczającej nas każdego dnia rzeczywistości. Zgodnie z literą tekstów źródłowych Skandynawia obejmuje obszar Norwegii, Szwecji i Danię. Jednak często do tego zacnego grona dołączane są inne, nie mniej piękne kraje, takie jak Islandia i Finlandia.

Skandynawia od lat cieszy się absolutnie zasłużoną popularnością, będąc także doskonałą alternatywą dla wszystkich, którzy w swym rodzimym kraju nie znaleźli jednak miejsca do życia. Norweskie fiordy, szwedzkie wyspy, czy duńskie zabytki to tylko namiastka tego, co można w tej niezwykłej krainie spotkać i czego można tu doświadczyć.

Dla nas Skandynawia stała się kluczową inspiracją, która jest fundamentem naszego myślenia o budownictwie.

Skandynawia. Nasza inspiracja

nasza inspiracja

Inspiracja Skandynawią dotyczy wielu obszarów wykonywanych każdego dnia czynności, stojąc także u podstaw działalności Grupy Deweloperskiej Scandi Home. Nie przez przypadek bezpośrednie nawiązanie do tego obszaru północnej Europy znalazło się już w samej nazwie firmy.

Wszystko rozpoczyna się od kultury pracy, która w Norwegii czy Szwecji przybiera nieco inną od polskiej formę. Nie chodzi jedynie o nieco mniej formalne relacje pomiędzy pracownikami, ale też o bardziej zaangażowaną i empatyczną komunikację oraz wspólne rozwiązywanie pojawiających się każdego dnia problemów i wyzwań. Choć hierarchia w firmie jest zachowana, każdy traktowany jest na równi, każdy może, i jest do tego gorąco zachęcany, zgłaszać swoje uwagi, propozycje czy wątpliwości.

Dzięki płynącym z północy inspiracjom, staramy się stworzyć miejsce pracy, która ma być również przyjemnością, gdzie komfort i bezpieczeństwo pracowników jest wartością najwyższą. Wszak to właśnie one stoją u podstaw budowanego szeroko w firmie zaufania i porozumienia, którego absolutnie nie wyklucza różnicy zdań czy opinii.

Skandynawia. Nasza pasja.

spokój w harmonii z naturą

Skandynawskie życie toczy się w nieco wolniejszym tempie, niż ma to miejsce w większości innych europejskich krajów. Nie znaczy to, że jest ono leniwe, pozbawione emocji czy wielu ciekawych i ważnych wydarzeń. Wręcz przeciwnie. Na pewno mnie jest niepotrzebnego napięcia i ciągłego pędu, który choćby w Polsce tak często doskwiera wielu firmom i pracownikom.

Wszystko ma życiu swoje miejsce i na wszystko powinien znaleźć się czas. Praca jest ważna, nie jednak najważniejsza. Niezwykle istotne są wartości rodzinne, możliwość spędzenia jak największej ilości czasu w spokoju, relaksując się i rozkoszując oferowanymi przez rzeczywistość atrakcjami.

W ten właśnie sposób podchodzimy i do naszej pracy, w ten właśnie sposób myślimy o nieruchomościach. Czy jest to właściwa droga? Według nas - tak. Jednak to odpowiedź naszych klientów i partnerów jest w tym momencie o wiele bardziej istotna.

Skandynawia. Proste z natury