15-10-2019

Targi Mieszkań i Domów w Hali Stulecia

Serdecznie zapraszamy Państwa na Targi Mieszkań i Domów, które 19 i 20 października odbędą się we wrocławskiej Hali Stulecia. Będziemy czekać tam na Państwa przy stoisku B3.

 

Targi w Hali Stulecia to jedno z największych tego typu wydarzeń w regionie, w trakcie którego zaprezentują się najwięksi i najważniejsi deweloperzy działający we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Na targach nie zabraknie oczywiście również stoiska Scandi Home, na którym będą Państwo mogli bliżej poznać naszą flagową inwestycję – Osiedle Scandi.

 

Nasi doradcy przedstawią szczegółowo aktualną ofertę przede wszystkim wprowadzonego właśnie do sprzedaży nowego etapu, odpowiedzą na pytania dotyczące możliwości wykończenia domów, w tym również naszej nowości – wykończenia pod klucz. W trakcie targów możliwe będzie dokonanie ustnej rezerwacji wybranego domu oraz dokładne poznanie wszystkich jego atutów i technicznych atrybutów.

 

Targi otwarte będą w godzinach od 10:00 do 17:00 w sobotę oraz od 10:oo do 16:00 w niedzielę. Bilet na wydarzenie kupić można on-line pod tym linkiem.

Do zobaczenia!

 

TARGI MIESZKAŃ I DOMÓW

www.mieszkaniowi.pl