05-09-2018

Scandi Home na Targach Nowy Dom Nowe Mieszkanie

Już 15 i 16 września na wrocławskim Stadionie Miejskim odbędzie się ósma edycja Targów Mieszkaniowych Nowy Dom Nowe Mieszkanie, na którym nie zabraknie również  przedstawicieli Scandi Home. Wszystkich, którzy chcą nas odwiedzić, gorąco zapraszamy na stoisko S36.

 

W trakcie dwudniowych targów zaprezentowane zostaną najważniejsze inwestycje powstające aktualnie w stolicy Dolnego Śląska i jego najbliższej okolicy. Wśród nich znajdzie się oczywiście miejsce na pokazanie dwóch, które aktualnie znajdują się w ofercie Scandi Home. Będą to Ville Scandi – projekt, którego budowa trwa oraz premierowo – Osiedle Scandi – flagowa inwestycja Grupy, która właśnie oficjalnie znalazła się w naszej ofercie.

 

Targi Mieszkaniowe Nowy Dom Nowe Mieszkanie
 

W trakcie targów na naszym stoisku (S36) czekać będą na Państwa nasi doradcy, którzy będą mogli opowiedzieć o naszych inwestycjach, przedstawić ich najważniejsze zalety oraz odpowiedzieć praktycznie na każde pytanie z nimi związane.

 

Szczególnej uwadze polecamy  naszą nową inwestycję we Wrocławiu – Osiedle Scandi, wyjątkowe przedsięwzięcie deweloperskie, które powstaje na granicy Parku Brochowskiego. Właśnie ruszyła sprzedaż pierwszego etapu i musimy przyznać, że cała inwestycja spotkała się już na samym starcie z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientów.

 

Dodatkowym atutem samych targów będą wykłady i prelekcje, które z pewnością pomogą uporać się z całym procesem zakupu nieruchomości – dd wyboru dewelopera i inwestycji, przez finansowanie zakupu, odbiór mieszkania i wykończenia go zgodnie z potrzebami i gustem. Dla inwestorów w sobotę odbędą się warsztaty: Jak inwestować pieniądze w nieruchomości.

Wstęp na targi jest bezpłatny!

 

TARGI MIESZKANIOWE NOWY DOM NOWE MIESZKANIE

15-16 września (sobota-niedziela)
w godzinach: 10.00-17.00
STADION WROCŁAW, aleja Śląska 1
Na terenie stadionu dostępnych jest 5 000 bezpłatnych miejsc parkingowych

 

www.targimieszkaniowe.pl