31-08-2019

Targi Nowy DOM Nowe Mieszkanie. 7-8 września

Przed nami jubileuszowa edycja targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się w dniach 7-8 września na wrocławskim Stadionie. Wśród stoisk deweloperów nie zabraknie również naszego – będziemy czekać na Państwa przy stoisku S36. 

 

Rynek nieruchomości znajduje się obecnie w bardzo interesującym momencie. Niesłabnące zainteresowanie ze strony klientów, wciąż sprzyjające warunki finansowania zakupów oraz, jeśli weźmiemy dla przykładu choćby Wrocław, wiele nowych i efektownych projektów powstających w granicach miasta sprawia, że targi mieszkaniowe cieszą się bardzo dużą popularnością. Nie przeszkadzają temu sygnały odnoszące się do rosnących cen nieruchomość szczególnie na rynku pierwotnym, które są konsekwencją wzrostów kosztów realizacji inwestycji oraz wyzwań związanych z zatrudnianiem pracowników.

 

Scandi Home Grupa Deweloperska zaprasza Państwa serdecznie na stoisko numer S36 w sobotę, 7 września od godziny 10:00 do 17:00 oraz w niedzielę (8 września) od 10:00 do 16:00. Przez cały dzień w trakcie targów będziemy dla Państwa dostępni – nasi handlowcy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, opowiedzą też szczegółowo o flagowym projekcie naszej spółki – Osiedlu Scandi, które rośnie z każdym kolejnym tygodniem na granicy Jagodna i Brochowa. Specjalnie na okazję targów przygotowaliśmy wyjątkową akcję, której szczegóły dostępne są poniżej:

 


Skorzystaj ze specjalnej oferty i odbierz prezent!

 

Wstęp na targi jest dla wszystkich bezpłatny, natomiast szczegóły dotyczące dojazdu oraz parking dostępne są na stronie organizatora pod tym linkiem