17-06-2020

Twój dom = twoje bezpieczeństwo

Wybuch pandemii COViD-19 spowodował, że w przestrzeni publicznej zaczęło pojawiać się wiele pytań dotyczących dalszego rozwoju sytuacji również na rynku nieruchomości. Jedną z konsekwencji, którą mogliśmy zaobserwować już na początku kwietnia i która wciąż nie straciła na aktualności, to rosnące zainteresowanie domami z ogrodami oraz działkami. Jeśli przyjrzeć się temu zjawisku bliżej, nie jest ono w żadnym stopniu zaskakujące. 

 

Zmuszenie Polaków do pozostania w domach przez kilka tygodni było dla wszystkich przede wszystkim testem cierpliwości. Największe niezadowolenie wywołał oczywiście zakaz wstępu do lasów i parków, co przy ograniczeniu swobodnego przemieszczania oznaczało, że większość z nas nie mogła ruszyć się poza cztery ściany własnej nieruchomości. Część społeczeństwa była jednak w lepszej sytuacji, która? To oczywiście posiadacze własnych domów – wolnostojących czy bliźniaczych – nawet z najmniejszymi ogródkami. Chyba nigdy wcześniej ich niefinansowa wartość nie była tak duża jak właśnie w trakcie kwarantanny. 

 

 

Dom to dziś przede wszystkim synonim bezpieczeństwa i pełna swoboda wypoczynku, spędzania wolnego czasu. To kontrola nad tym, co, kiedy i w jakim stopniu jest np. dezynfekowane. To również możliwość wykonywania wielu czynności zawodowych w komfortowych warunkach.

 

Własny dom to ponad wszystko prywatny ogród – skrawek bezcennej zieleni, która w trudniejszych czasach jest najlepszym panaceum na wiele dolegliwości. Jeśli do tego można pozwolić sobie jeszcze na posadzenie własnego drzewa, z ogrodu robi się mini park, do którego wstępu nikt nam nie może zabronić.  

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z dostępnymi domami znajdującymi się w naszej ofercie. Do wyboru mamy dwie inwestycje – Osiedle Scandi we Wrocławiu oraz Scandi City w Siechnicach. Po więcej szczegółów zapraszamy na dedykowaną projektowi Bezpiecznego domu stronę.