Wrocław, Podwale 83, lok 21 (III p.)
Pon – Pt. 9:00 - 17:00
Zapytaj o ofertę

Ville Scandi

Wyjątkowy projekt na mapie nowo powstających inwestycji we Wrocławiu, na który składa się szesnaście nowoczesnych i inteligentnych willi. Doskonała lokalizacja, zielona okolica, unikalna technologia – to najważniejsze atuty projektu, którego realizacja rozpoczęła się na początku 2018 roku.

Mój dom. Moja wyspaVille Scandi

Ville ScandiPoznaj atuty inwestycji

Wybierz swoją willęzanim zrobi to ktoś inny

Doskonała lokalizacja

Ville Scandi to inwestycja zlokalizowana przy ulicy Czajczej, oddalona jedynie o 9 minut drogi od ścisłego centrum Wrocławia, harmonijnie wpisana w otaczającą ją zieleń. 16 miejskich willi położonych na granicy Kowal, Zacisza i Zalesia tworzy spójną architektonicznie i nowoczesną całość, gwarantującą komfort i tak bardzo pożądany dziś spokój.

Ville Scandi - system inteligentnych rozwiązań

Unikalna technologia

Ville Scandi są pierwszą inwestycją Grupy Deweloperskiej Scandi Home, w której zastosowany został system Scandi Smart. Ville Scandi to inteligentne domy, które cechuje najwyższa jakość materiałów, unikalna technologia oraz dbałość o każdy element wykończenia wnętrz. Deweloperski standard 16 willi rozszerzony został o ekologiczne rozwiązania - automatyczne i zintegrowane systemy ułatwiają zarządzanie wszystkimi instalacjami.

Ville Scandi w harmonii z naturą

Przestrzeń do życia

Położone pośród zieleni willowe osiedle jest idealnym miejscem do życia w ciszy, harmonii i spokoju. Każda willa posiada 145 m2 powierzchni użytkowej, rozłożonej na trzy kondygnacje, dwustanowiskowy garaż oraz ogród i zielony taras. Wszystko to tworzy możliwą do dowolnego zagospodarowania przestrzeń, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami przyszłych mieszkańców.