Wrocław, Podwale 83, lok 21 (III p.)
Pon – Pt. 9:00 - 17:00
Zapytaj o ofertę

Zielony Smolec

Zielony Smolec to położona w podwrocławskim Smolcu inwestycja, na którą składa się 29 komfortowych mieszkań, spośród których wszystkie znalazły już swoich właścicieli.

Zielony SmolecKomfortowe mieszkania pod Wrocławiem

Zielony Smolec

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Łubinowej w podwrocławskim Smolcu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich poszukujących komfortowego mieszkania w atrakcyjnej cenie w cichej i zielonej okolicy. Smolec położony jest jedynie 20 minut drogi od Centrum Wrocławia, do której bezproblemowo dostać się można także koleją.

Komfortowe mieszkania

W nowoczesnym budynku dostępne były zarówno 25-metrowe kawalerki, jak i 4-pokojowe mieszkania, do 68 m2. Architektura inwestycji nawiązuje do charakterystyki projektów spotykanych zwykle na terenie Skandynawii - Danii, Norwegii czy Szwecji. Wszystkie mieszkania wyposażone zostały w energooszczędne systemy grzewcze (indywidualne piece kondensacyjne), co jest również istotnym nawiązaniem do skandynawskiej kultury i procesu realizacji inwestycji deweloperskich.

Zielony Smolec - wizualizacja 3

Myśl architektoniczna

Myślą przewodnią inwestycji „Zielony Smolec” było zaoferowanie możliwie ustawnych mieszkań o wysokiej jakości wykonania, przy zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny. Ten cel udało się osiągnąć dzięki optymalnemu wykorzystaniu przestrzeni oraz zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań architektonicznych. Wszystkie mieszkania posiadają starannie przemyślany rozkład, co sprawia, że ich urządzenie było znacznie prostsze.