14-06-2018

Scandi Home na rodzinnym pikniku Żyj i Mieszkaj we Wrocławiu

 16–17 czerwca na Pergoli i we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbędzie się dziewiąta edycja pikniku rodzinnego Żyj i Mieszkaj we Wrocławiu. Obok oferty deweloperów zrzeszonych w Polskim Związku Firm Deweloperskich (którego członkiem jest również Grupa Deweloperska Scandi Home) zaprezentują się lokalne firmy oraz przedstawiciele wrocławskich osiedli, którzy opowiedzą o swoich inicjatywach. 

 

Również w trakcie pikniku Żyj i Mieszkaj we Wrocławiu przedpremierowo zaprezentowana zostanie nowa inwestycja Grupy Deweloperskiej Scandi Home – Scandi Navia, która zlokalizowana będzie przy ulicy Sygnałowej tuż obok Parku Brochowskiego.

 

Samo wydarzenie Żyj i Mieszkaj we Wrocławiu to impreza skierowana do mieszkańców miasta pragnących na nowo odkryć jego charakter, porozmawiać z inspirującymi ludźmi, poznać ciekawe inicjatywy i wrocławskie atrakcje, które mogą być świetnym pomysłem na spędzanie wolnego czasu. To również miejsce dla tych, którzy zastanawiają się nad zamieszkaniem w stolicy Dolnego Śląska.

 

Organizatorem wydarzenia jest wrocławski oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich – organizacja stojąca na straży bezpieczeństwa konsumentów i dobrych praktyk w branży nieruchomości, która od w Polsce działa już od 15, a we Wrocławiu od 8 lat.